+90 553 840 32 29
Şekerhane MH. Nuri tokuş apt. No:1 Alanya
bilgi@tokusinsaat.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz

2007 yılında kurulan TOKUŞ İNŞAAT GAYRİMENKUL AŞ , gayrimenkul geliştirme faaliyetlerinin yanında inşaat, danışmanlık ve müşavirlik hizmetleri sunuyor.

Firmamızın sahibi olan Nuri Tokuş, aynı zamanda farklı sektörlerde de yatırımları olan Alanya’ nın tanınan başarılı iş adamlarından biridir.

Alanya’nın tanınan ve güvenilir şirketleri arasında yer alan firmamız, kendini yenileyen, genç, dinamik bir kadroya sahiptir. Diğer yandan 2007′ den bu yana sektörde aktif rol almaktayız. Bu sayede edindiğimiz bilgi deneyim ve tecrübeler sayesinde güven ortamı temelinde hizmet sunmaktayız.

Hem alırken hemde satarken kazançlı olmanız için çalışmalarımızı yürütüyoruz. Geniş emlak ve müşteri protföyümüz sayesinde, uzun süre beklemeden gayrimenkul alım, satım veya destek işlemlerinizi hızlı bir şekilde sonuçlandırmanıza yardımcı oluyoruz.

Ekibimiz

Organizasyonumuz

Nuri Tokuş

İşletme Sahibi, Kurucu

Nesim Can

Satış Danışmanı

Alaaddin Cansevdi

Satış Danışmanı

Hizmetlerimiz

Sizin için çalışıyoruz

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

Gayrimenkuller ile ilgili projeler yapılması, arazilerin değerlendirilmesi, mevcut projelerin geliştirilmesi faaliyetlerini sürdürmektir.

Gayrimenkuller üzerine konut, iş, ofis, alış-veriş ve eğlence merkezleri, eğitim merkezleri, spor merkezleri, sağlık kompleksleri ve hastane gibi sağlık tesisleri ile otel, motel, tatil köyü, yat limanı, restoran ve buna benzer turistik tesisler kurmak, inşa etmek, ettirmek, işletmek, işletme hakkını devretmek, kiraya vermek, kurulu veya kurulacak tesisler kiralamak, bu amaçla ortaklıklar kurmak, her türlü işbirliği sözleşmeleri yapmaktır.


VARLIK YÖNETİMİ

Gayrimenkulün sadece operasyonel olarak değil, finansal anlamda da yönetimini hedeflemekte ve bunun için sadece varlığın dinamiklerini değil, içinde bulunduğu piyasanın ve global finansal piyasaların etkilerinin de irdelenmesini zorunlu kılmaktadır.

Kurumlar, finansman sağlayan bankalar, kendi gayrimenkul portföyü olan şirketler veya belirli varlık düzeyine sahip aile ofisleri gibi farklı yapılardan gelen yatırımcıların her biri, farklı tüm varlık tiplerini kapsayan gayrimenkul portföy yönetiminde sahip olduğumuz uzun vadeli yaklaşımdan yararlanmaktadırlar. Varlık yönetimi hizmetimiz, varlığın mevcut düzeyi, varlığın finansal durumunun optimizasyonu ve varlığın olabilecek en yüksek değerle satışa hazır tutulması ile ilgili üst düzey raporlama, planlama ve yönetim yapılmasını içermektedir.


TİCARİ GAYRİMENKUL

Satış ya da kiralama, pazarlama, mükemmel bir yönetim anlayışı, araştırma, finansal analizler, raporlama, teknik ve hukuki prosedürlerden oluşan bir bütündür.

Onursal Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. olarak;

· Ofis Mülkleri Satış / Kiralama

· Arsalar ve Geliştirme Projeleri Satış / Kiralama

· Lojistik ve Sanayi Mülkleri Satış / Kiralama

· Perakende Mülkleri Satış / Kiralama alanında deneyimleri ile alıcılara ve satıcılara kazançlar sağlatmaktadır.


GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

Gayrimenkul danışmanlığı hizmetimizle; gayrimenkul sahiplerine, kullanıcılarına, yatırımcılarına, proje geliştiricilerine, şirketlere, finans kuruluşlarına, kamu ve özel sektör kurumlarına güncel çözümler sağlayabilmek asıl amacımızdır.

Bu nedenle, piyasayı ve ekonomik trendleri izlemek, yorumlamak, aynı zamanda kamu ve özel sektör müşterilerinin işletmelerine ve iş kollarına yönelik kapsamlı bir analiz değerlendirmesi yapabilmelerine olanak sağlayan tahminler gerçekleştirmek ise araçlarımızdır.

EnglishFinnishGermanKazakhNorwegianRussianSpanishSwedishTurkishUkrainian
Nasıl Yardımcı olabiliriz ?