+90 553 840 32 29
Saray mh. Halimağa sk. Nuri Tokuş apt. No:6/A Alanya
bilgi@tokusinsaat.com

Hizmetlerimiz

Sizin için çalışıyoruz

Woman hand holding emotion face icon. Customer choose Emoticon for user reviews. Service rating, ranking, customer review, satisfaction, evaluation and feedback of good service top and best experience


GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

Gayrimenkuller ile ilgili projeler yapılması, arazilerin değerlendirilmesi, mevcut projelerin geliştirilmesi faaliyetlerini sürdürmektir.

Gayrimenkuller üzerine konut, iş, ofis, alış-veriş ve eğlence merkezleri, eğitim merkezleri, spor merkezleri, sağlık kompleksleri ve hastane gibi sağlık tesisleri ile otel, motel, tatil köyü, yat limanı, restoran ve buna benzer turistik tesisler kurmak, inşa etmek, ettirmek, işletmek, işletme hakkını devretmek, kiraya vermek, kurulu veya kurulacak tesisler kiralamak, bu amaçla ortaklıklar kurmak, her türlü işbirliği sözleşmeleri yapmaktır.


VARLIK YÖNETİMİ

Gayrimenkulün sadece operasyonel olarak değil, finansal anlamda da yönetimini hedeflemekte ve bunun için sadece varlığın dinamiklerini değil, içinde bulunduğu piyasanın ve global finansal piyasaların etkilerinin de irdelenmesini zorunlu kılmaktadır.

Kurumlar, finansman sağlayan bankalar, kendi gayrimenkul portföyü olan şirketler veya belirli varlık düzeyine sahip aile ofisleri gibi farklı yapılardan gelen yatırımcıların her biri, farklı tüm varlık tiplerini kapsayan gayrimenkul portföy yönetiminde sahip olduğumuz uzun vadeli yaklaşımdan yararlanmaktadırlar. Varlık yönetimi hizmetimiz, varlığın mevcut düzeyi, varlığın finansal durumunun optimizasyonu ve varlığın olabilecek en yüksek değerle satışa hazır tutulması ile ilgili üst düzey raporlama, planlama ve yönetim yapılmasını içermektedir.


TİCARİ GAYRİMENKUL

Satış ya da kiralama, pazarlama, mükemmel bir yönetim anlayışı, araştırma, finansal analizler, raporlama, teknik ve hukuki prosedürlerden oluşan bir bütündür.

Onursal Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. olarak;

· Ofis Mülkleri Satış / Kiralama

· Arsalar ve Geliştirme Projeleri Satış / Kiralama

· Lojistik ve Sanayi Mülkleri Satış / Kiralama

· Perakende Mülkleri Satış / Kiralama alanında deneyimleri ile alıcılara ve satıcılara kazançlar sağlatmaktadır.


GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

Gayrimenkul danışmanlığı hizmetimizle; gayrimenkul sahiplerine, kullanıcılarına, yatırımcılarına, proje geliştiricilerine, şirketlere, finans kuruluşlarına, kamu ve özel sektör kurumlarına güncel çözümler sağlayabilmek asıl amacımızdır.

Bu nedenle, piyasayı ve ekonomik trendleri izlemek, yorumlamak, aynı zamanda kamu ve özel sektör müşterilerinin işletmelerine ve iş kollarına yönelik kapsamlı bir analiz değerlendirmesi yapabilmelerine olanak sağlayan tahminler gerçekleştirmek ise araçlarımızdır.

Buying, selling and renting houses or real estate concept, property online, Businessman hands on a virtual screen concept.