+90 553 840 32 29
Saray mh. Halimağa sk. Nuri Tokuş apt. No:6/A Alanya
bilgi@tokusinsaat.com

YASAL UYARI

YASAL UYARI

Bu sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır.  Bu sayfada Royal Club Property ‘nin yasal uyarı ve sorumluluk reddini bulabilirsiniz.

Tokuş inşaat Web Site İçeriği

Tokusinsaat.com ‘nun içeriği satılık emlaklar, emlakların içeriği, fiyatları, fotoğrafları, müşteri görüş videoları ve metinleri, emlak satın alma konusunda makale ve emlak sektörü hakkında haberlerden oluşmaktadır.

Web Site Kullanıcılarına Uyarılar

– Web sitemizde yayınlanan bilgiler her ne kadar iyi niyet ön planda tutularak hazırlanmışsa dahi; satıcının fikir değiştirmesinden, fiyat güncellemesinden, yazım hatasından veya 3. şahıslar / kurumlar tarafından yanlış bilgilendirmeden dolayı ilan edilen bilgilerde farklılıklar olabilir. Web sitemizde yayınlanan bilgiler hiç bir kontratta satışı bağlayıcı bir söz değildir.

– İlan edilen emlak fiyatları satıcının ilan ettiği fiyatlar olup, gerçekleşen satış bedelini ifade etmemektedir. Satıcı, uygun bulduğu fiyattan satmakta özgürdür. Yazılı bir kontrat yoksa, Tokuş inşaat‘ı bilgilendirmeden fiyat değiştirme hakkını saklı tutar.

– Emlak ilanlarımızda girilen emlak bilgileri hiç bir satış kontratını bağlayıcı olamaz. Emlak sahibinden satış şartları arasına bizim sitemizde yazılı olan bilgiyi teyit ettiriniz ve emlak sahibinden yazılı taahhüt alınız. Emlak sahibinin sözünü tutmamasından firmamız sorumlu değildir.

Sitemizde yer alan emlağın size ait olduğu ve bilginiz olmadan satıldığını düşünüyorsanız, lütfen  bizimle iletişime geçin.

Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi

Tokusinsaat.com, web sitesinde yer alan bilgilerin doğru, güncel ve eksiksiz olması için çaba gösterir. Ancak, sitede yer alan bilgiler zaman içinde güncelliğini yitirebilir. Tokusinsaat.com, bu web sitesinde yer alan bilgilerin doğru, güncel veya eksiksiz olduğunu taahhüt ve garanti etmez.

Tokusinsaat.com, önceden bildirerek veya bildirmeksizin içeriği kısmen veya tamamen değiştirme, silme veya geçici olarak kaldırma hakkını saklı tutar. Bu nedenle, yanlış kullanım veya teknik hatalardan kaynaklanan veya genel olarak yayınlanan bilgilerin kullanımıyla ilgili olan herhangi bir hasar veya kayıp için sorumluluk kabul etmez.

Virüs Sorumluluk Reddi

Web sitesini virüslerden korumak için tüm önlemleri alıyoruz ancak web sayfalarından erişilebilecek herhangi bir bilgi, yazılım veya diğer materyallerin, virüs, solucan (worm), Truva atı (Trojen) veya diğer zararlı bileşenlerden arınmış olduğunu beyan ve garanti etmemekteyiz.

Tokus insaat , doğrudan Tokusinsaat.com ‘ ya da bağlantılı herhangi bir üçüncü taraf siteler tarafından ortaya çıkabilecek tesadüfi veya sonuçsal zararlardan sorumlu değildir.

Web sitesine, içeriğine ve temel yazılıma veya ilgili yazılıma erişmeden önce virüslere karşı gerekli tüm önlemleri almalısınız.

Dış Bağlantılar ile İlgili Bilgiler

Tokus insaat, tarayıcılar, işletim sistemleri ve güvenlik sitelerine karşı siteyi daha da geliştirmek için istatistik bilgileri günlüğe kaydedebilir. Bu bilgiler üçüncü taraflara dağıtılmamaktadır. E-posta yoluyla toplanan tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacak ve başka hiçbir taraf ile satılmayacak veya paylaşılmayacaktır.

Ancak, web sitemiz üçüncü taraflara ait web sitelerinin bağlantılarını içermektedir. Bu bağlantıları kullanırsanız sitemizden ayrılırsınız. Bu linkler sadece bilgi ve kolaylık için sağlamak için verilmiştir ve bağlantılı web sitelerinin sorumluluğu sadece kendilerine aittir. Tokus insaat, bağlantılı herhangi bir web sitesinin içeriğini kontrol etmemekte ve içeriği hakkında sorumluluk kabul etmemektedir. Harici bir web sitesine eriştiğinizde, Tokus insaat ‘nin içeriği üzerinde herhangi bir kontrolü olmadığını unutmayın.

Telif Hakkı

Tokusinsaat.com ve tüm içerik, ticari marka, hizmet, logolar, fotoğraflar, tasarımlar, grafikler ve yazılım, Tokus insaat ve yan veya bağlı kuruluşları tarafından korunmakta, kontrol edilmekte ve lisanslanmaktadır.

Kullanıcı sitenin içeriğini dikkatli, doğru ve yasal bir şekilde kullanmak ve bu uyarılara dikkat etmekle yükümlüdür;

– Herhangi bir amaçla Tokus insaat web sitesindeki içeriğin veya içerik bölümlerinin kullanımı yasaktır.
Tokus insaat ‘a ait markanın ve diğer logoların kullanımı yazılı izin alınmadan yapılması kesinlikle yasaktır.
– Bu siteden herhangi bir bilgiyi veya materyali kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayınlayamaz, yükleyemez, gönderemez, iletemez veya dağıtamazsınız.
– Açık yazılı iznimiz dışında, içeriği dağıtamaz veya ticari olarak istismar edemezsiniz. Bunu başka bir web sitesinde veya başka bir elektronik ortama iletemez veya saklayamazsınız.

Herhangi bir biçimde içeriğin bir kısmının veya tümünün yeniden dağıtımı veya çoğaltılması aşağıdaki bilgiler dışında yasaktır:

– Yalnızca ticari olmayan kişisel kullanımınız için kopya edilmesine izin verilir.
– Ancak web sitesini materyalin kaynağı olarak kabul ederseniz, içeriği kişisel kullanımlarınız için üçüncü şahıslara kopyalayabilirsiniz.

Bu web sitesinde yer alan Tokus insaat bilgilerinin kullanılması, bilgimizin kaynağını belirtmeniz ve aşağıdakilere başvurmanız halinde yapılabilir:

Tokus insaat © 2020 – Her hakkı saklıdır. Sitede yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, Firma yazılı iznine tabidir.

Yasal Uyarı Adresi

Tokusinsaat.com adresinin ve  Tokus insaat diğer dillerdeki etki alanlarının yasal uyarı adresi aşağıdaki gibidir;

Adres: Şekerhane MH. Nuri tokuş apt. No:1 Alanya
Ofis telefon: +90 242 512 21 20
E-posta: bilgi@tokusinsaat.com

Bu adres bilgisinden başka adreslere yapılan bildirimler dikkate alınmamaktadır.

Web sitemizde sizi rahatsız eden bir içerik olduğuna inanıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Güncellenme Tarihi: 16.12.2020