Ruslara Emlak Satışında Tokuş İnşaat Farkı ! Tokuş İnşaat Satış Danışmanları Ekibini Genişletiyor !

Artan iş yükü ve talebi göz önüne alan işletme sahibi Nuri Tokuş, satış danışmanları ekibini genişletme kararı aldı. Özellikle Rusya ve Ukrayna bölgelerinden, 2022 yılı itibari ile Alanya’ya yoğun bir talep oluştu. Rusya’nın Ukrayna’ ya müdahalesinin de etkili olduğu bu talep, Alanya emlak piyasasını hareketlendirdi.

Tokuş İnşaat işletme sahibi Nuri Tokuş ve ofisi
Tokuş İnşaat işletme sahibi Nuri Tokuş ve ofisi

Bu gelişmelere, Alanya emlak piyasasında yer alan bir firma olarak cevapsız kalamayacağını belirten Nuri bey sözlerine şöyle devam etti:

Alanya zaten sürekli göç alan gözde bir turizm mekanı idi. Kuzey ülkelerinden gelen bu göç dalgası ile Rusça, Ukraynaca, Azerbaycan Türkçesi gibi dillerde hizmet sunmamız da artık gerekli oldu. Bu doğrultuda satış danışman sayısını ve niteliklerini bu yönde artırarak, gerekli çalışmalar başlatma kararı aldım. Ofis genişletmesinden, sosyal medya ve web sayfalarımıza kadar geniş ölçekte iyileştirme ve eklemeler yapılması planlandı. Ve bu planlanan tüm işleri tamamladık. Hem hizmet kalitemizi hem de hitap ettiğimiz millet ve kültür sayısını artırmış bulunuyoruz. Ruslara emlak satışı, Ukraynalılara emlak satışı ve diğer kuzey ülkelerinden Alanya’da emlak satın almak isteyen müşterilerimize birçok kolaylıklar ile kendi dillerinde hizmet sunmaktayız.

Rusça, Ukraynaca dillerini konuşan ülkeler başta olmak üzere, Kuzey ülkeleri vatandaşlarının Alanya’da Emlak almasını kolaylaştıracak çalışmaları bünyesinde yürüten Tokuş inşaat, sadece Rusça yayın yapan tokusinsaat.ru web sitesini de yayına açtı. Aynı zamanda Rusça yayın yapan instagram sayfası da yayına başladı.

Tokuş İnşaat Ofislerinden bir görünüm
Tokuş İnşaat Ofislerinden bir görünüm

 

Ofis alanını da büyüten Tokuş İnşaat, Rusya bölgesi operasyonları için ayrı bir ofis alanı tahsis ederek, hizmet alanını da genişletti.

2022 Kasım ayı itibari ile üstlendiği 6 proje ve iştirakçilerinin diğer projeleri ile emlak portföy sayısını önemli ölçüde artıran Tokuş inşaat, Alanya emlak pazarında önemli bir konuma sahip.

Tokuş inşaat, inşaat, tahahhüt, müteahhitlik hizmetleri yanında, emlak alım satım, kiralama, gayrimenkul değerleme, gayrimenkul geliştirme , emlak yönetimi, yatırım danışmanlığı, kiralama takip hizmetleri, gibi pek çok Emlak servisini de yürütmektedir.